logo

Aktualności

Nauczanie zdalne

Informacja!
Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej od 24.10.2020r. (sobota) rozpoczynamy w szkole nauczanie zdalne. W związku z tym prosimy o śledzenie maili oraz smsów, do których będzie dołączony link do materiałów z każdego zjazdu. Proszę o sprawdzanie wiadomości, w razie pytań prosimy dzwonić do sekretariatu szkoły Tel: 77 415 34 48. Dyrektor szkoły

Przygotowania do matury bez ograniczeń

Przygotowania do matury bez ograniczeń"- do 26.06.2020r. wszyscy uczniowie mogą bez ograniczeń korzystać z materiałów dostępnych na portalu terazmatura.plPrzygotowania do matury bez ograniczeń"- do 26.06.2020r. wszyscy uczniowie mogą bez ograniczeń korzystać z materiałów dostępnych na portalu terazmatura.plUczniowie uzyskują dostęp do 10 przedmiotów ( zadania i arkusze maturalne). Polecamy się z nimi zapoznać.

Lekcje LIVE i materiały e-learningowe

Informujemy że na stronie edupolis.pl/e-learnig są prowadzone codziennie lekcje LIVE dla klas maturalnych (matematyka,chemia,fizyka,biologia, historia, język polski, j.angielski). Są to transmisje lekcji bez konieczności logowania. Bardzo fajna sprawa do powtórek przed maturą.
Ponadto na stronie https://www.geografia24.eu są testy przygotowujące do matury i lekcje dla wszystkich klas z geografii.