13/04/2024

Informujemy że w dniu 15 kwietnia 2024r., sekretariat szkoły jest nieczynny! Sekretariat będzie otwarty od wtorku, 16 kwietnia.

28/03/2024

Życzymy w te Wielkanocne Święta przede wszystkim zdrowia, spokoju, szczęścia, dobrego humoru oraz obfitego stołu, mokrego dyngusa i smacznego jajka. Życzy Grono Pedagogiczne i Dyrektor Szkoły.


Informujemy również że szkoła jest nieczynna od 28 marca do 3 kwietnia!

25/03/2024

Informacje z sobotnich zajęć w dniu 23.03.24 r.

W naszej szkole odbywają się zajęcia kulinarne, które są połączeniem świetnej zabawy z doskonaleniem umiejętności z zakresu gotowania. Zajęcia rozbudzają pasję do samodzielnego przygotowywania posiłków, rozwijają umiejętności planowania pracy oraz zdolności manualne.


Ostatnio wykonywaliśmy wiele pyszności.

  • Desery,
  • Koktajl truskawkowo-jagodowy,
  • Babeczki.


Zapraszamy do galerii zdjęć z naszych ostatnich realizacji zajęć gastronomicznych w Szkole Policealnej na  kierunku: terapia zajęciowa.

dr Witold Pietruk - wychowawca grupy

20/03/2024

Słuchacze II semestru Szkoły Policealnej w zawodzie terapeuta zajęciowy. Podczas lekcji praktycznych słuchacze pracowali nad wykonaniem stroików świątecznych. Bardzo pięknie wykonane stroiki ozdobiły wnętrze sekretariatu szkoły. Gratulujemy pięknych i ciekawych projektów. Świetna grupa z tych naszych przyszłych terapeutów. W tym tygodniu pracują pod okiem nauczyciela-instruktora nad decoupage. Praktyczne zajęcia sprawdzają się w naszej szkole i rozwijają wśród słuchaczy kreatywność, pomysłowość. Brawo od nauczycieli i wychowawcy - dr Witold Pietruk.

16/12/2023

    Grupa słuchaczy pierwszego semestru Szkoły Policealnej Nr 2 w Grodkowie na kierunku terapia pedagogiczna podczas zajęć praktycznych. Słuchaczki wykonywały piękne stroiki świąteczne, które ozdobią mury naszej szkoły. Życzymy naszym słuchaczom wszystkiego dobrego i Wesołych Świąt!

Ten serwis może używać plików cookies. Proszę wejść w naszą politykę prywatności po więcej informacji.

Nie pozwalaj

OK